تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
استفاده از طراحی سایت واکنش گرا برای تلفن های همراه

مورد دوم : درآمد مناسب : برای یک شخص تازه کار گرفتن دو سه تا سفارش در ماه و درآمد یک میلیون میتونه خیلی ایده آل باشه .چون شخص مثل شرکتهای دیگه نیازی به صرف هزینه اجاره دفتر و حقوق کارمند و مالیات و .. نداره .

البته موارد خیلی بیشتری هم هست .

قصد من از نوشتن این مقاله کوبیدن هیچکدام از این عزیزان و همکاران نیست.اما شاید برای خیلی از شرکت های طراحی سایت سوال شده باشه که چرا این همه شرکت طراحی سایت ارزان داره به وجود میاد .من خواستم جوابی به سوال موجود توی ذهن اونها داده باشم .

بازاریابی ویدئویی موفق چگونه حاصل میشود ؟

در دنیای امروز ، علاقه کاربران به بازدید از ویدئوهای مختلف بسیار افزایش یافته است به همین دلیل سایت هایی مانند یوتیوب و یا آپارت کاربران بسیاری را جذب کرده اند. در حالی که بازدید از ویدئو در میان کاربران بسیار محبوب میباشد ، بسیاری از مدیران کسب و کارهای آنلاین اقدام به استفاده از ویدئو در جذب مشتری میکنند. استفاده از بازاریابی ویدئویی میتواند بسیار مفید باشد به شرطی که اصول اساسی آن را به طور کامل رعایت کنید ، در این صورت میتوانید از مزایای بازاریابی ویدئویی ( ویدئو مارکتینگ ) به خوبی بهره مند شوید. بازاریابی ویدئویی میتواند روزانه کاربران زیادی را به سایت شما بیاورد و آنها را به کاربران همیشگی شما تبدیل نماید ، از طرفی امروزه کاربران به بازاریابی ویدئویی راحت تر اعتماد میکنند ، همچنین موتورهای جستجو نیز بخشی برای جستجوی ویدئو های شما در نظر گرفته اند که تمامی این مسائل باعث میشوند تا بازاریابی ویدئویی بسیار مورد علاقه مدیران کسب و کارهای آنلاین باشد.
برای داشتن یک بازاریابی ویدئویی موفق همانند سایر روش های بازاریابی اینترنتی ، نیازمند رعایت برخی نکات اصولی در زمینه ویدئو مارکتینگ میباشید که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

1- عنوان و محتوایی مناسب
یکی از مسائل مهم برای موفق بودن بازاریابی ویدئویی ، استفاده از عنوان و محتوای مناسب میباشد. سعی کنید عنوان خود را به گونه ای بنویسید که دربرگیرنده کلمه کلیدی مد نظرتان باشد ، در محتوای مربوط به ویدئو خود از نوشتن مطالب بیهوده دوری کنید ، از نوشتن توضیحات بیش از اندازه خودداری نمائید ، مطلب مربوط به هر ویدئو را مختصر و مفید نوشته و سعی کنید فاقد اشتباه نوشتاری باشد.
2- قرار دادن بخش نظرات
سعی کنید برای کاربران خود این امکان را فراهم نمایید تا بتوانند نظرات خود را به شما انتقال دهند. در این صورت از طرفی میتوانید از نظر کاربران خود در رابطه با ویدئوهایتان آگاه شوید ، از طرفی میتوانید انتقادات یا پیشنهادات آنها در رابطه با ویدئوهایتان را بخوانید و از نظرات آنها در جهت بهبود کیفیت فعالیتتان استفاده نمائید.
3- اشتراک گذاری در شبکه های مجازی ویدئویی
سعی کنید حتما ویدئوهای خود را در سایت هایی نظیر یوتیوب و آپارات قرار دهید. این سایت ها روزانه هزاران بازدید کننده را میتوانند به سایت شما سرازیر نمایند زیرا بازیدکنندگان بسیاری به صورت دائم از سایت آنها بازدید کرده و همین مسئله میتواند به افزایش ترافیک سایت شما کمک ویژه ای نماید.
4- استفاده از لینک های مناسب
سعی کنید در ویدئوهای خود ، لینک های مناسبی نیز به نمایش در بیاورید تا در ذهن بازدیدکننده نقش ببندد. حتی در مطالب مربوط به هر ویدئو نیز میتوانید از لینک ویدئوهای دیگر خود


ن : هادی
ت : سه شنبه 24 بهمن 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)